BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 11107135
*
nr 1110 7135
Bordslampa
1960-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:57:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 19:14:31
1
Vinnande bud
22/5 19:52:49
1
justering av budtak
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
7052 Bordslampa
Strindbergsmodell, nutida, Cottex. Höjd: 30 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:16
-
7003 Bordslampfot/l..
silver, (800/1000). Höjd: 32 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:27
*
Bordslampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 7135
Bordslampa
1960-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/5 19:14:31 | 1 | Vinnande bud |
22/5 19:52:49 | 1 | justering av budtak |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
7052 Bordslampa
Strindbergsmodell, nutida, Cottex. Höjd: 30 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:16 -
7003 Bordslampfot/l..
silver, (800/1000). Höjd: 32 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:27